VŠESTRANNÉ KOLEJNICE NA ZÁCLONY PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ

Můžete se na nás obrátit ohledně bezplatné cenové nabídky. Společně také promyslíme, poradíme a najdeme správné řešení pro vaši konkrétní kancelářskou situaci.

Objevte všechny možnosti! Společnost Qurails nabízí širokou řadu kolejnic na záclony vhodných do kancelářských prostor.

Produkty na míru jsou naší silnou stránkou. V případě potřeby jsou na kolejnici provedeny specialistou záhyby pomocí speciálního ohýbacího zařízení Qurails, což zajišťuje hladký chod kolejnicového systému vytvořeného z jedné sekce kolejnice.

Elektrické kolejnice na závěsy jsou zvláště praktické v zasedacích místnostech. Stínidla a závěsy lze automaticky zavřít a zatemnit místnost pro prezentace s použitím projektoru. Různé místnosti vyžadují různé aplikace. My ale umíme vyhovět všem typům závěsů a podmínkám instalace.

Ve společnosti Qurails víme, že každý projekt je jedinečný, a jsme připraveni s vámi spolupracovat na vytvoření přizpůsobeného řešení, které splňuje vaše specifické potřeby. Náš tým s vámi bude úzce spolupracovat od úvodní konzultace po konečnou instalaci, aby byl váš projekt dokončen včas, v rámci rozpočtu a podle nejvyšších standardů kvality. 

Qurails-Binst-Architect-Curtain-Rails
Qurails_office_curtain_rail_system_electric

Řešení šitá na míru

Ve společnosti Qurails se specializujeme na přizpůsobení kolejnicových systémů tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám. Ať už potřebujete ohnout kolejnici, přidat oblouky nebo provést montážní práce, můžeme vám pomoct. Na základě vašich výkresů a specifikací pro váš zakázkový projekt vám poskytneme bezplatnou cenovou nabídku. Můžete si být jisti, že se vám budou věnovat zkušení projektoví manažeři projektového oddělení společnosti Qurails.