Qurails - Powered by GOELST

Přejděte dolů a vraťte se v čase

2022

Rebranding

Začala se nová doba

Qurails - Powered by GOELST: V roce 2022 nastal čas začít se svěžím novým vzhledem. Uplynulá dekáda přišla v tomto odvětví se spoustou nových změn, a to i v oblasti technologií. Naše stará značka Goelst nám byla dobrá, ale nyní nastal čas na změnu. Uchováváme si dlouholeté zkušenosti s tvorbou a recenzováním našich produktů v nejvyšší možné kvalitě, ale pod naším novým názvem značky.

This is the Qurails logo Powered by Goelst
2013

Silnější společně

V květnu 2013 se Goelst stala sesterskou společností společnosti STAS picture hanging systems.

Od té doby dostala Goelst nový život pod názvem Goelst NL. Zaměstnanci v Ede se svými dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi jsou vám samozřejmě vždy k dispozici a připraveni na vaše dotazy.

STAS picture hanging systems (sesterská společnost) byla založena v roce 1995 bratry Rienem a Andrém Stasovými a nyní působí po celém světě. Sídlo společnosti se nachází v Eindhovenu. Dodávají multifunkční závěsné systémy a závěsné doplňky na stěny a stropy. Vyvíjejí, vyrábějí a dodávají bezpečná a flexibilní závěsná řešení pro širokou škálu nástěnných předmětů. Mezi ně patří dekorativní (obrazy, kresby) i praktické předměty (tabule, háčky na kabáty, zrcadla). Naším cílem je nabídnout lidem svobodu při používání a dekorování zdí. Klíčovými v jejich přístupu jsou udržitelná správa budov a úspory nákladů.

Qurails - Powered by GOELST

Qurails-Powered-by-goelst-stas-logo
2009

Modernizace

V roce 2009 bylo rebrandováno logo GOELST. Tehdy bylo zvoleno čistě vyhlížející písmo. 

Což můžete stále vidět v našem rebrandingu v roce 2013.

Qurails-Powered-by-goelst-logo
1988

Společnost Goelst se přesunula do Ede

Od roku 1988 sídlí GOELST v Ede, geografickém a snadno dostupném centru Holandska.

Tento milník byl důvodem pro nové logo a název Uchováváme si dlouholeté zkušenosti s tvorbou našich produktů v nejvyšší možné kvalitě, ale pod naším novým názvem: Qurails - Powered by GOELST

1984

Mezinárodní společnost

Pod motem „špičková kvalita za přijatelnou cenu“ začala Goelst v polovině 80. let 20. století vyhlížet za své mezinárodní hranice.

Tato internacionalizace si vynutila změnu typu výhradního vlastnictví na společnost s ručením omezeným a od té doby sídlíme v Ede, geograficky – a snadno dostupném – centru Nizozemska.

Vlastní oddělení vývoje produktů nám umožňuje klást velký důraz na inovace. Například v roce 2001 byla společnost Goelst prvním výrobcem kolejnic na závěsy, který uvedl na trh tiché, elektricky ovládané systémy. Společnost má nyní ve svém sortimentu celou řadu inovativních produktů, které jsou často kopírovány konkurenty, ale nikdy se jim nevyrovnají. 

Prohlédněte si: Mezinárodní portál

Qurails-Powered-by-goelst-logo-international
1978

Kde to všechno kdysi začalo

Goelst vznikla v roce 1978 jako výhradní vlastnictví v oblasti interiérových produktů.

 Již po roce společnost rozšířila sortiment o program kolejnic na záclony pod názvem G-Rail. V letech, které následovaly, se Goelst rozrostla v respektovanou společnost, rozšířila sortiment kolejnic na záclony a výrobky se staly pokročilejšími. Ve zdravotnictví jsme se stali standardním dodavatelem kolejnic pro oddělení prostor, což je role, kterou naše společnost plní dodnes.