NEMOCNIČNÍ KOLEJNICOVÉ SYSTÉMY NA ZÁVĚSYPRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Nechte své starosti o kolejnicové systémy na nás!

Speciální produkty pro zdravotnictví:

  • Qurails nabízí špičkové kolejnice na závěsy pro zdravotnická zařízení včetně montáže.
  • Kolejnice na sprchové závěsy
  • Standardní kolejnice na záclony

Kolejnice na závěsy pro zdravotnická zařízení

Nabízíme dodávku a montáž na míru vyrobených nemocničních kolejnicových systémů, a to včetně veškerého příslušenství. Díky špičkové kvalitě je možné naše kolejnicové systémy používat v prostředí s vysokou vlhkostí. Tyto produkty jsou vysoce funkční, odolné a dodávají se s prachotěsnou krycí vrstvou z PVC.

Tento produkt zahrnuje také praktické příslušenství, jako je stojan na infuze, háček na infuze, držák na závěsy atd. Systém je určen k montáži na stěnu nebo na strop pro garanci maximální stability instalace.

Udržitelně praktické

Kolejnice pro rozdělení prostor Qurails 4100 je vhodná například k rozdělení lůžkového oddělení v nemocnici na více dočasně oddělených prostor. Zvyšuje soukromí pacientů a poskytovatelů péče. 

Pro zdravotnická zařízení nabízíme kompletní sortiment. Společnost Qurails má správné řešení pro každý typ kolejnice. Naše kolejnice pro rozdělení prostor poskytují pacientům potřebné soukromí. Nabízíme velké množství běžných kolejnic na záclony, které mají široké použití a snadno se instalují. Patentovaný systém s funkcí uvolnění při zátěži (Load Release System) pomáhá řešit situace, které jsou pro oblast zdravotnictví typické. Tento systém dokáže za určitých podmínek uvolnit záclony z kolejnic. Spolehnout se na nás můžete také v případě kolejnic na sprchové závěsy.

Nechte starosti o kolejnicové systémy na nás!

oddělitelné kolejnice pro rozdělení prostor

Systém s funkcí uvolnění při zátěži

Systém s funkcí uvolnění při zátěži (Load Release System) pomáhá řešit situace, které jsou pro oblast zdravotnictví typické. Tento systém dokáže za určitých podmínek uvolnit záclony z kolejnic. Toto unikátní patentované řešení uvolní záclonu z upevňovacích bodů kolejnice, jakmile dojde k překročení limitu momentálního zatížení o hodnotě přibližně 35 kg.

 

Oddělitelná kolejnice pro rozdělení prostor

Systém LRS byl vyvinut pro nízko zavěšené kolejnice oddělené od stropu. Kolejnice se zapojuje do stropních podpůrných prvků. Při špičkovém zatížení vyšším než 35 kg dojde k odpojení upevňovacích bodů z kolejnice, pokud kolejnici instaloval kvalifikovaný a vyškolený personál.

Upevňovací body systému LRS lze použít u všech typů kolejnic. Při silném zatažení za závěs vyskočí upevňovací body z kolejnice. Tímto způsobem je minimalizováno riziko poškození záclon/kolejnic. Z bezpečnostních důvodů se v tomto systému používají pružné plastové háčky. Systém LRS se hodí zejména do nemocnic, pečovatelských domů, domovů pro seniory, psychiatrických léčeben a dalších zdravotnických zařízení.  

Se všemi požadavky na přizpůsobení (ohýbání kolejnic, oblouky, montáž atd.) se můžete s důvěrou obrátit na společnost Qurails. Pokud nám pošlete výkresy a specifikace, zašleme Vám bezplatnou cenovou nabídku. Můžete si být jisti, že se vám budou věnovat zkušení projektoví manažeři projektového oddělení společnosti Qurails.

Qurails_healthcare_Curtain_Rail_system_lrs

Kolejnice Qurails Kidsrail

V nemocnici to nikdy nevypadá jako doma, nikdo z nás tam nechce být. Barvy dovedou z nemocnice udělat veselejší místo.

Proto jsou naše kolejnicové systémy 4100 a 5100 k dispozici ve všech barvách duhy. Chceme, aby dětská oddělení vypadala jako místa pro děti a nikoli pro dospělé. S barvami vše vypadá hned o trochu veseleji. Trochu jako domov. V nemocnici to nikdy nevypadá jako doma, nikdo z nás tam nechce být. Barvy dovedou z nemocnice udělat veselejší místo.

The Qurails Kidsrail curtain rail for kids

Neomezený výběr barev

Cliniclowns

5 % výtěžku z prodeje kolejnic KidsRail věnujeme organizaci Cliniclowns. Klauni z Cliniclowns přinášejí úsměvy a radostné pocity zdravotnickým zařízením v Nizozemsku již mnoho let. Pro nemocné děti a jejich rodiče jsou tyto okamžiky k nezaplacení.

Prodloužený jezdec Qurails

Prodloužený jezdec Qurails je unikátním řešením pro kolejnice ve zdravotnických zařízeních, kde je třeba kolejnice připevnit ke stropu. Prodloužený jezdec je otočný jezdec s přidaným S-háčkem.

Obvykle se kolejnice pro oddělení prostor nemontují ke stropu, ale pokud tomu tak je, do závěsu se v horní části implementuje „síťový“ oddíl, který nebrání provozu sprinklerových systémů a zajišťuje větrání prostor.

Prodloužený jezdec Qurails je perfektní alternativou k výše uvedenému řešení. Kolejnici lze připevnit ke stropu a záclonu/závěs lze z kolejnice spustit s pomocí prodlouženého jezdce.

Prodloužený jezdec lze použít u kolejnicových systémů 4100 a 5100 zvyšujících soukromí.

Reference