Udržitelnost

Zavázali jsme se k udržitelnosti a investovali jsme do ní, protože je to dobré pro planetu, podniky, naše zákazníky i naši komunitu.

Udržitelnost

Inovativní přizpůsobení

a vysoká

kvalita

To je to, co ve společnosti Qurails děláme, a způsob, jakým přistupujeme k udržitelnosti, není výjimkou.

Firemní společenská odpovědnost je pro nás velmi vysokou prioritou. Náš materiál totiž vyrábíme v Holandsku a v Evropě podle nejpřísnějších ekologických norem. Kolejnice na závěsy jsou vyrobeny z hliníku / práškově lakované. Příslušenství se skládá z plastů a kovu.

 

Hliníková kolejnice: kolejnice na závěsy obsahuje 75 % recyklovaného hliníku.

  • Hliník je trvanlivý materiál, zachovává si svou funkci a při použití jako kolejnice na závěsy nepodléhá téměř žádnému nebo jen velmi malému opotřebení.
  • Povrchová úprava hliníkového produktu prostřednictvím práškového lakování je taková, že jej lze dobře čistit, a proto neztrácí na atraktivitě pro opětovné použití.
  • Kolejnici lze vrátit a hliník lze získat zpět recyklací.

Barva AkzoNobel

AkzoNobel je průkopnická společnost zabývající se barvami. Díky jejich barvám je zajištěno, že naši zákazníci dostanou produkty nejvyšší kvality. AkzoNobel usiluje o snížení dopadu na naši planetu a zároveň neustále inovuje, aby přinášela nejudržitelnější řešení.

Práškové lakování Qualicoat

Práškové laky jsou speciálně vyvinuté bez použití TGIC, bez obsahu olova a splňují požadavky normy GSB Standard, Qualicoat Class 1.

QUALICOAT je celosvětová organizace pro označování kvality, která se zavázala udržovat kvalitu lakování, nátěrů a povlaků na hliníku a jeho slitinách pro architektonické aplikace. Její sídlo se nachází ve švýcarském Curychu.

Certifikace Qualanod

QUALANOD – Značka kvality pro eloxování hliníku na bázi kyseliny sírové

QUALANOD je organizace pro označení kvality, která se zavázala udržovat a podporovat kvalitu eloxovaného hliníku.

Pečeť ASI schválení

Certifikace ASI

Hliníkové profily Qurails jsou vyráběny v továrně s certifikací ASI.

Všechny továrny s certifikací ASI fungují spravedlivým způsobem, aby se zabývaly udržitelnými změnami z pohledu trojího konečného výsledku, který zahrnuje řízení, environmentální a sociální otázky.

TÜV Rheinland

Certifikace

ISO 9001:2008

BS OHSAS 18001:2007

ISO 14001:2004

ISO EN 15088:2005

QUALANOD